Додайте товари до списку бажань
0

Відгуки

Ми перфекціоністи і зіткнулися з тим, що колекцій і якісного продукту недостатньо для досягнення бажаного результату.
Ми відкриті і чесні. Хочемо стати більш зрозумілими вам і близькими з вами. Навчитися краще для вас працювати, отримувати зворотний зв'язок і на підставі цього прибирати зайве, робити правильні акценти в колекції, а також надавати кращий сервіс.

 
Тут Ви можете написати власний відгук про магазин та колекцію.
 
Для нас Ваше задоволення на першому місці!
4.5
29 відгуків
Сортування:
нові надходження по рейтингу спочатку старі
Добрий день)
Отримала босоніжки🧡, дуже задоволена своїм вибором)
Чергова вдала, гарна і зручна, пара взуття від «giardini» , дякую Вам ❤️
Скоро прийду знову, ще , як мінімум, хочу 2 пари взуття😘😘😘
Відповісти
Дякуємо за чоловіче взуття все дуже добре і зовнішньо і по відчуттям ми придбали чоловічі кеди шкіряні з перфорацією за знижкою 50відсотків трохи дорогувато 3900 але всерівно дякуємо щиро
Відповісти
Приобрела туфли -лодочки в ТЦ Сити Центр Консультанты приятные и очень помогли с выбором.Так как это было 8 марта вдвойне приятно Обувь удобная и качественная — чувствую себя в них прекрасно!
Відповісти
Отримала найбажанішу "лялькову" сумку - вона неймовірна, це про стиль. До якості сумки - питань жодних, як і до доставки, Giardini в цьому питанні молодці. Я задоволена, дякую і чекаю на новинки!
Відповісти
Покупкою дуже задоволена. Кохання з першого погляду. Дуже полюбляю цей бренд
Відповісти
До новорічних свят придбала сумку, відмінна якість! Це не перша моя сумка цього бренду. Мені дуже подобається дизайн і якість!
Дівчата - консультанти молодці, надали ґрунтовну інформацію про товар. Швидка доставка.
Відповісти
Вперше робила замовлення в цьому магазині і одразу невдало. Вранці на сайті обрала сумку з 30% знижкою, зі мною зв'язалася менеджер та підтвердила наявність та ціну сумки, надіслала реквізити для оплати та повідомила про відправку в цей же день при сплаті до 16.00. Сума була сплачена, а ввечері замість номеру накладної я отримала повернення коштів без будь-яких пояснень.
Відповісти
Нещодавно придбала чоботи.
Покупкою дуже задоволена.
Взуття ефектне, якісне, з розміром не було проблеми.

Відповісти
Дуже сподобалась якість чобіт! Все підійшло
Відповісти
Отримала свої босоніжки! Вони класні!!! Піду ще щось підберу) Дякую😘
Відповісти
Мої мрії здійснюються в Giardini. Завжди находжу для себе , те що подобається , та те про що мріяла . Це мій надулюбленний бренд ! Я обожнюю взяття Giardini.
Відповісти
Не рекомендую взуття цього бренду. Пишуть італійський бренд, але якість просто жах.
Взуття одноразове!!!
Відповісти
Замовила босоніжки на сайті, на вигляд гарні, але якість на 0. Взула на весілля до сестри, і за годину вони почали розлазитись, набойка відпала ще в церкві, устілка просто відклеїлась і зсунулась так що тягнусь по бруківці, каблук збоку задерся. Це все сталося в перший день носіння.І за це взуття я заплатила 5500грн.
На наступний день звʼязалась з менеджером, скинула фото, на що мені відповіли що вони можуть поремонтувати за свій рахунок!(
Я не погодилась, бо взуття не дешеве, і якість має відповідати даній ціні. Попросила щоб повернули кошти, бо взувати ті босоніжки мені вже страшно, добре що на весілля взяла із собою запасне взуття.
Але мені говорять тільки про ремонт, а про повернення коштів навіть слухати не хочуть. Хоча сказали написати заяву на повернення коштів. І після заяви тиждень мовчання, поки я сама їм не написала. Потім знову чую тільки ми можемо поремонтувати. Я кажу що мене ремонт не влаштовує. В понеділок мені нарешті сказали що повернуть кошти на протязі трьох днів, але як виявилось це теж була БРЕХНЯ, бо ніякі кошти мені ніхто не збирався повертати. І коли я запитала чому мені ще не повернули кошти, то мені знову відповіли що ми поремонтуємо їх і вони вже прямують до вас.
Я не розумію для чого так обманювати людей.
І тепер мене просто всюди заблокували.
Менеджери взагалі ніяких відповідей не давали, ні після заяви, ні після повернення їм босоніжок для оцінки експерта. У відповідь просто мовчання, поки я сама не звʼяжусь з ними. А тепер ще й заблокували.
Це таке в них відношення до клієнтів!
Відповісти
Нарешті знайшла магазин, у якому є моделі взуття на мій смак. Довго слідкувала за брендом та закохалась. Особливо в осінні моделі на які так чекаю. Але сталося повне розчарування у своїй першій, довгоочікуваній покупці. У босоніжках було все ідеально але вони просто напросто розклеїлась на треті раз використання. Це фіаско та біль. Так сильно хотіла саме цю пару, а виявилось, що взуття не таке вже і якісне. З повною упевненістю думала, що знайшла свій бренд але ця покупка розірвала довіру. Фото розкладний босоніжок ж у гугл мапс, ТРЦРеспубліка, місто Київ
Відповісти
Раніше купували взуття у Львові , як закрили магазин купуємо онлайн. Дівчата завжди допоможуть підібрати розмір та модель, консультують навіть по телефону
Відповісти
Купую тут не вперше! Лофери дуже зручні та практичні. Також допомогли підбирати туфлі доньці на випускний. Якісь класна, однозначно будемо купувати ще.
Відповісти
Нещодавно придбала лофери і залишилася в повному захваті! Взуття стильне, якісне та дуже зручне — відчувається уважний підхід до деталей, допомогли підібрати модель та розмір відповідно до моїх побажань. Дякую!

Рекомендую всім, хто цінує комфорт та елегантність!
Відповісти
Показати ще 9 відгуків
Вгору