Правила обміну
1. Покупець має право на обмін шкіряного, гумового та іншого взуття в магазині за місцем її придбання. Покупцеві надається право протягом 14 днів (не враховуючи день придбання) обміняти придбане доброякісне взуття, що не підійшло йому за розміром, фасоном, моделлю, повнотою або забарвленням, на аналогічну або іншу за умови, що взуття не було у вжитку і повернуте в непошкодженому і незабрудненому вигляді разом з виданими магазином товарним чи касовим чеком.
2. При виявленні в придбаному взутті одного або декількох дефектів виробничого характеру покупець має право за своїм вибором протягом встановлених гарантійних термінів носіння обміняти її на взуття будь-якої моделі або отримати сплачену за неї грошову суму або здати в магазин для безоплатного ремонту підприємством-виробником за умови, що це підприємство знаходиться в одному місті з магазином.
3. Гарантійні терміни носіння на взуття рахується з дня покупки взуття, а на обмінну - з дня її обміну.
4. Обмін недоброякісного взуття здійснюється за письмовою заявою покупця. До заяви має бути додано товарний або касовий чек, виданий магазином. Взуття для обміну пред'являється покупцем в чистому вигляді.
5. У разі обміну недоброякісного взуття на взуття іншої моделі з покупцем проводиться відповідний перерахунок, виходячи з грошової суми, зазначеної при покупці.
6. При поверненні покупцеві грошової суми за взуття, яка виявилася недоброякісної, магазин не має права утримувати частину грошової суми, що відповідає втраті якості взуття за час перебування її у покупця.
Не підлягає обміну або безоплатному ремонту взуття:
1. зношене; з дефектами, що утворилися внаслідок експлуатації в умовах, що не відповідають її призначенню;
2. з механічними пошкодженнями (подряпини, порізи, «здири» і так далі); деформована в результаті неправильного носіння, сушки, яке втратило якість в результаті хімічного впливу, і з іншими дефектами, що виникли з вини покупця;
3. відремонтоване покупцем до пред'явлення магазину (крім заміни набойок, прикріплення металевих косяків, приклеювання профілактичної підметки, якщо таке лагодження не спричинило за собою утворення дефектів);
4. куплене в комісійних магазинах, а також знижене в ціні.
Повернення неякісного взуття
У разі повернення неякісного взуття:
1. взуття повинно бути чистою, без слідів примірки;
2. взуття повинно мати всі комплектуючі;
3. взуття повинно бути упаковане в фірмові індивідуальні коробки;
Гарантійні зобов'язання
Гарантійні терміни встановлені стандартами, які діють на території України, ДСТУ або ГОСТами. Згідно Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність», гарантія на імпортне взуття не може бути менше гарантії на вітчизняне взуття, оскільки на території України дозволяється ввозити тільки той товар, який за своїми якісними показниками не гірше вітчизняного. При купівлі товару споживач має право ознайомиться з документами, які засвідчують якість та безпеку товару. Гарантійні терміни на взуття починаються з дня продажу (якщо вона куплена в сезон) або з початку відповідного сезону. Перелік чинних стандартів з інформацією про гарантійні терміни: ГОСТ 26167-2005 «Взуття повсякденне. Загальні технічні умови ». Встановлено гарантійний термін - не менше 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.
ГОСТ 19116-2005 «Взуття модельне. Загальні технічні умови ». Встановлено гарантійний термін - не менше 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.
ГОСТ 28631-2005 «Сумки, валізи, портфелі, ранці, папки, вироби дрібної шкіргалантереї. Загальні технічні умови » Встановлено гарантійний строк з дня роздрібного продажу: 50 днів - сумки жіночі, чоловічі, дорожні, спортивні; 30 днів - сумки господарські, пляжні, студентські портфелі, ранці, вишукані шкіряні вироби; 70 днів - валізи, портфелі ділові та дорожні, папки. Перелік дефектів шкіряного взуття, які виявляються внаслідок порушення умов експлуатації споживачем: Механічні пошкодження (опіки, порізи, подетрості, проколи); деформація внаслідок неправильного носіння, сушіння, а також дії хімічних та інших рідин; ремонт, крім заміни набойок і приклейки профілактичних підметок; носіння взуття не в відповідний сезон.