0

Крем полірувальний з натуральним воском Коричневий

Артикул: 134036631691
125 грн
Замовити швидко
Опис

Колір: Синій
Країна виробник: Італія
Преміальна косметика з Італії торгової марки Tradigo Giovanni створена для того щоб подбати про «здоров'я» вашого взуття.
Компанія Tradigo Giovanni Srl працює на взуттєвому ринку з 1925 року! І весь цей час впроваджує найновіші інноваційні технології для виробництва виробів для догляду та захисту взуття. А також для здоров'я ніг. В асортименті компанії є абсолютно все, що пов'язано з взуттям, від інструментів для шевця до підошовних подушечок для здоров'я ніг.
Свою продукцію компанія Tradigo Giovanni виробляє на найсучаснішому обладнанні на власних виробництвах в Італії. Використовуючи при цьому останні наукові розробки та найякісніші матеріали. Продукція Tradigo Giovanni вже протягом століття користується величезним попитом по всьому світу!

Полірувальний крем з натуральним воском Tradigo Giovanni Polish Cream ORIGINAL.
Високоякісний полірувальний крем з натуральним бджолиним воском.Содержіт спеціальний збалансований комплекс для дзеркального блиску вашій шкіряного взуття.
· Моментально надає виробам сяйва.
· Пом'якшує, живить шкіру.
· Відновлює насичений колір.
· Ефективно захищає від забруднень.
Застосування: Очистіть туфлі і нанесіть за допомогою спеціальної губки або м'якої щітки його незначна кількість. Зачекайте, поки шар вбереться, після - відполіруйте м'якою тканиною.

 
Розміри

 

 
Вгору